• Detox Anti-Impurities Purifying Lotion / Detox Arındırıcı LosyonDetox Anti-Impurities Purifying Lotion / Detox Arındırıcı Losyon
  • Detox Anti-Impurities Purifying Lotion / Detox Arındırıcı LosyonDetox Anti-Impurities Purifying Lotion / Detox Arındırıcı Losyon

Detox Anti-Impurities Purifying Lotion / Detox Arındırıcı Losyon 200 ml

3.683 TL

Aktif bileşenlerin yanı sıra, içerdiği salisilik asit ve tarçın özü sayesinde sivilce ve gözenekler üzerinde oldukça etkilidir. Sivilceleri kurutur ve cilt tonunu dengeler. Makyaj kalıntılarını ve kiri giderir ve cilt renginin bütün görünmesini sağlar.

%94 doğal içerik


Cilt Tipi : Karma ve yağlı ciltler için


ÖNERİLEN KULLANIM

Günde bir kez, tercihen akşamları pamuklu bir ped kullanarak uygulayın.


İÇERİK

Hamamelis Özü: Arındırıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde gözenekleri arındırır ve sıkılaştırır.

Buckhorn Plantain (Sinirotu) Özü Yatıştırıcı, sıkılaştırıcı, ve arındırıcı özellikleri vardır. Cilt çok iyi tolere ettiği için özellikle hassas ciltler için çok uygundur.

Tarçın Özü Rahatlatıcı ve arındırıcı etkiye sahiptir. Yağlı ve karma ciltlerde oldukça etkilidir. Cilt gözeneklerinin sıkılaşmasını ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar.

Salisilik Asit – BHA : Beta-hidroksi asit (BHA) olarak da bilinen salisilik asit, sağlıklı, ince ve parlak bir cilt sağlar. Sakinleştirici etkileri sayesinde bu etken madde özellikle lekeli ve sivilceli ciltlerde oldukça etkilidir.

Alkol: Cilt yüzeyinde oluşan bakterileri öldürür.

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.