• STC Anti-Aging Eye Contour Cream / Kök Hücre Anti-Aging Göz Çevresi KremiSTC Anti-Aging Eye Contour Cream / Kök Hücre Anti-Aging Göz Çevresi Kremi
  • STC Anti-Aging Eye Contour Cream / Kök Hücre Anti-Aging Göz Çevresi KremiSTC Anti-Aging Eye Contour Cream / Kök Hücre Anti-Aging Göz Çevresi Kremi

STC Anti-Aging Eye Contour Cream / Kök Hücre Anti-Aging Göz Çevresi Kremi 15 ml

5.870 TL

İçeriğindeki elma kök hücresi ve peptitler sayesinde göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları pürüzsüzleştirir. Göz altı şişkinliklerini ve koyu renk halkaları azaltır. İçeriğindeki Mika ile göz çevresini aydınlatır.

Biyomimetik yapısı (sıvı kristal) sayesinde aktif bileşenler ciltte etkili bir şekilde emilir. BENZERSİZ, ANINDA VE KALICI ETKİ !


%86   doğal içerikli


CİLT TİPİ

Tüm cilt tipleri için uygundur. Bu seri, doğal kolajen üretimi azalır azalmaz, yani 25-30 yaşlarından itibaren önerilir.


ÖNERİLEN KULLANIM: 

Sabah akşam göz çevresine hafif masaj  yaparak uygulayın. Gözlerle temasından kaçının. Öncesinde Kök Hücre Anti-Aging Serum ve sonrasında Kök Hücre Anti-Aging 24 Saat Kremi uygulayın.


İÇERİK

Temel içerik olarak Elma Kök Hücresi - Complex PhytoCellTec ™ Malus Domestica,

+ Peptitler: kolajen üretimini uyarır, cildi sıkılaştırır.

+ Yulaf Özü: cildi yatıştırır, nemlendirir 

+ Kafein: kan dolaşımını hızlandırır.

+ E Vitamini: cildi serbest radikallere karşı korur.

+ C Vitamini: nemlendirici ve antioksidan etkisi vardır

+ Hyaluronik Asit: cildin ihtiyacı olan nemi karşılayarak kurumasını önler. Dolgunlaştırıcı etkisiyle ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

+ Mika: mineral toz, cildi aydınlatır ve parlaklık verir.

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.