• Detox Green Clay Purifying Mask / Detox Arındırıcı Yeşil Kil MaskesiDetox Green Clay Purifying Mask / Detox Arındırıcı Yeşil Kil Maskesi
  • Detox Green Clay Purifying Mask / Detox Arındırıcı Yeşil Kil MaskesiDetox Green Clay Purifying Mask / Detox Arındırıcı Yeşil Kil Maskesi

Detox Green Clay Purifying Mask / Detox Arındırıcı Yeşil Kil Maskesi 50 ml

4.255 TL

Ciltteki aşırı yağı azaltır. İçeriğindeki salisilik asit sayesinde sivilce oluşmasını engeller. Bilinen kil maskelerinin aksine cilde uygulandığında kurumaz. Cilt tonunu anında aydınlatır.

Biyomimetik yapısı (sıvı kristal) sayesinde aktif bileşenler ciltte etkili bir şekilde emilir. 

%97 oranında doğal içeriklidir.


Cilt Tipi: Tüm ciltler için uygundur


ÖNERİLEN KULLANIM

Haftada bir ila iki kez uygulayın. 20-25 dakika bekletin. Ilık su ile iyice durulayın. Gözlerle temasından kaçının. Optimum sonuçlar için, maskeyi uygulamadan önce cildinizi Detoks Arındırıcı Peeling ile arındırmanızı ve hazırlamanızı öneririz.

Ek tavsiye: İyileşme sürecini hızlandırmak için bir sivilce üzerine gece boyunca lokal olarak uygulanabilir.


İÇERİK

Hamamelis Özü Arındırıcı ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde gözenekleri arındırır ve sıkılaştırır.

Buckhorn Plantain (Sinirotu) ÖzüYatıştırıcı, sıkılaştırıcı, ve arındırıcı özellikleri vardır. Cilt çok iyi tolere ettiği için özellikle hassas ciltler için çok uygundur.

Tarçın Özü Rahatlatıcı ve arındırıcı etkiye sahiptir. Yağlı ve karma ciltlerde oldukça etkilidir. Cilt gözeneklerinin sıkılaşmasını ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlar.

Yeşil Kil: Ciltteki aşırı sebumu sünger gibi emer ve cildi matlaştırır. Birçok mineral içerir, cilde minerallerini geri kazandırır. Cildi temizleme özelliğine sahiptir, oldukça hafif yapısıyla ciltte kurumaz, gerginlik hissi yaratmaz.

Salisilik Asit: Beta-hidroksi asit (BHA) olarak da bilinen salisilik asit, sağlıklı, ince ve parlak bir cilt sağlar. Sakinleştirici etkileri sayesinde bu etken madde özellikle lekeli ve sivilceli ciltlerde oldukça etkilidir.

C Vitamini: Nemlendirici ve antioksidan etkisi vardır.

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.