Mettler Hakkında

Mettler'in başarılı öyküsünde size rehberlik edelim.


%100 vegan. %0 paraben. Laboratuvarda test edilmiştir.

1929, Her şey Başladığında
1929'da Gotthilf Mettler adında İsviçreli bir beyefendi, İngiltere'ye yaptığı seyahatten meraklı bir İngiliz doktorun verdiği gliserinli sabun tarifiyle döndü. Glycerin, o zamanlar Avrupa'da neredeyse bilinmeyen bir madde olmasına rağmen, G. Mettler vizyoner ruhuyla İsviçre'de kendi sabun fabrikasını kurdu ve ilk sabununu piyasaya sürdü: «Doktorlar için Sabun ».


1. Nesil
Gotthilf Mettler'in amacı, hem özel sektör hem de medikal sektör için yüksek kaliteli sabunlar geliştirmek ve üretmekti. Şirketin yıldız ürünü, şüphesiz çok popüler hale gelen ünlü bitki bazlı gliserinli sabundur. 90 yıldan fazla bir süre sonra, aynı sabun hala İsviçre eczanelerinde ve yurtdışında satılmaktadır. Aargau kantonundaki Hornussen'de bulunan orijinal sabun fabrikası halen faaliyet göstermektedir.


2. ve 3. Nesil
Sonraki iki Mettler nesli, ürün portföyünü kademeli olarak genişletti ve eski sabun fabrikasını Hornussen ve Worben merkezli kendi geliştirme ve üretim tesisleriyle tam teşekküllü bir kozmetik şirketine dönüştürdü.


Doğadan ilham aldı, bilim tarafından hayata geçirildi

2015, Yeniden Markalaşma
Mettler, tüm bilgi birikimini ve deneyimini 60'tan fazla ürünle harmanlayarak yeni yüz, vücut ve saç bakım markası “ Mettler1929 ”u piyasaya sürdü . Mettler1929 formülasyonları, temel olarak sertifikalı tedarikçilerden sağlanan bitki kaynaklı bileşenlere dayanmaktadır. Tüm ürün yelpazesi  vegandır ve paraben içermez. Ürünler sadece hafif kokuludur ve en hassas ciltlere bile uygundur.

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.