LIGHTENING - AYDINLATICI

Işık saçan, aydınlık ve renk bütünlüğü sağlayan güçlü formül! İçeriğindeki vitamin ve Alp bitkilerinin etkisi sayesinde canlı, parlak, ışığı yansıtan ve renk bütünlüğü mükemmel bir cilt sağlar.


STC - KÖK HÜCRE

İnovatif bioteknoloji ile, İsviçre’de yetişen Uttwiler Spätlauber cinsi Yeşil Elma’dan alınan kök hücrenin kullanıldığı PhytoCellTec adındaki patentli formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirirken hücre yenilenmesini tetikler.


ANTI-AGING

Tazelen ve Yenilen! Cildin elastikiyetini artıran, cildi sıkılaştıran, besleyici ve nemlendirici özellikteki anti-aging serisi cildin kolajen üretimini tetikler. Bu seri çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltırken cilde dolgunluk verir.


CLEANSING - TEMİZLEME

Saf İsviçre suyuyla gelen temizlik ve koruma! Cildi nazikçe temizleyen doğal içerikli formül. Temizleme Serisi alkol içermeyen ürünleri ile cildini temizlerken nemlendirir ve cildin nem tutma kapasitesini artırır.


GLYCERIN

Gliserin cildi anında nemlendirir, yumuşatır ve genç bir görünüme kavuşturur. Gliserin özellikle karma ciltler için idealdir ve ciltte hassasiyet yaratmadan temizler. Güçlü içeriği sayesinde cildin elastikiyetini artırır, hücre yenilenmesini tetikler ve cildi canlandırır. Cildinizin en iyi halini görmenizi sağlar.Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.